Fasádní komíny

Další činností kominictví Ostrava KOMINICTVÍ KORS, spol. s r.o. je výroba, prodej a montáž vícervstvých komínových průduchů – systém KORS VK. Tyto komíny lze instalovat podél fasády objektu (domu) nebo jeho vnitřkem přes střechu budovy a dále také výroba komínový nástavců, které slouží k prodloužení komína v nadstřešní části.

Vícevrstvý komínový systém KORS VK

Vnitřní část vícevstvého komínového systému KORS VK se skládá z pevných komínových vložek z hliníkového nebo korozivzdorného plechu, jejich tloušťka a druh materiálu musí odpovídat druhu paliva a způsobu provozu komína. Tepelná izolace je uložená mezi komínovou vložkou a vnějším komínovým pláštěm. Vnější komínový plášť je z materiálu dle požadavku zákazníka a to buď z hliníkového nebo z korozivzdorného plechu a chrání vrstvu tepelné izolace proti vlivům povětrnostím a také vytváří architektonický vzhled komína.

Instalace vícevrstvých komínů

Součástí instalace vícevrstvých komínů naší společností je dopojení spotřebičů s vystavením Revizní zprávy komínu.

Výroba vícevrstvých komínových nástavců

Dále v nabídce naší společnosti je výroba vícevrstvých komínových nástavců. Tyto nástavce se výrábí ze stejných materiálů jako vícevrstvé komíny a vyrábí se od délky 0,5 m a lze také vyrobit komínové nástavce s kontrolním otvorem.

Vnější hliníkové pláště komínů a nástavců vyrábíme v různých barvách nejčastěji – červená, hnědá, šedá, přírodní Al a vnější nerezové pláště vyrábíme z lesklé korozivzdorné oceli.

Varianty komínů a komínových nástavců:

  • AL/AL – vnitřní část a vnější část – hliník
  • NER/AL – vnitřní část hliník, vnější část nerez
  • NER/NER – vnitřní část nerez, vnější část nerez lesklá

Před instalací spotřebiče doporučujeme poradit se s kominíkem nebo revizním technikem.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Mezi naše zákazníky patří

Služby

Máte zájem o naše služby?

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a my se Vám brzy ozveme.
Pokud nechcete psát, zavolejte! Jsme Vám k dispozici...

777 713 291

Spolupracujeme