Vložkování komínů Ostrava

Kominictví Ostrava KOMINICTVÍ KORS, spol. s r.o. se zabývá vložkováním komínových průduchů od vzniku naší společnosti a to od všech druhů spotřebičů paliv – pevná (tuhá), plynná a kapalná paliva.

Pro vložkování komínů pro spotřebiče na tuhá paliva (kotle pro UT vytápění, krbové vložky, krbová kamna a další spotřebiče na tuhá paliva) musí komínový průduch mít odpovídající průřez. V případě,že průřez stávajícího komínového průduchu neodpovídá vybranému typu spotřebiče, je nutné tento průduch zvětšit na odpovídající průřez pro instalaci nové komínové vložky provést frézování komínu. Pro tyto druhy spotřebičů paliv na tuhá paliva používáme komínové vložky z korozivzdorné oceli – nerez tl. 1 mm a 0,8 mm.

Provádíme vložkování komínů pro spotřebiče na plynná paliva:

  • astmosferické, stacionární – pro tyto spotřebiče používáme ohebné komínové vložky z korozivzdorné oceli
  • kondenzační kotle – pro tyto spotřebiče instalujeme plastové komínové vložky
  • turbo kotle – pro tyto spotřebiče instalujeme tlakové pevné nebo ohebné komínové vložky v závislosti na typu a druhu spotřebiče

Samozřejmostí, je že veškeré práce týkající se vložkováníkomínů provádíme sami (žádné subdodávky) a zahrnují - přípravné práce (vystavení cenové kalkulace, zaměření, samotné vložkování a dopojení spotřebiče na komínový průduch s vystavením Revizní zprávy komínu.)

V případě, že máte o vložkování komínů zájem, jsme schopni Vám zpracovat položkový nabídkový rozpočet na základě naší návštěvy technikem.

Vypracování nabídky vložkování komínů je zdarma a je nezávazná.

Proto neváhejte a kontaktujte nás.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás...

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a my se Vám brzy ozveme.
Pokud nechcete psát, zavolejte! Jsme Vám k dispozici... 777 713 291
777 713 291